Menetrend

                                                          MEGYEI I. OSZTÁLY – 2017/2018 – ŐSZI SORSOLÁS

Forduló Dátum Hazai csapat Vendég csapat
1 2017. 8. 12. 17:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK JÁNOSHALMI FC
  2017. 8. 13. 17:00 AKASZTÓ FC KECSKEMÉTI LC KFT.
  2017. 8. 13. 17:00 BÁCSALMÁSI PVSE KISKŐRÖS LC
  2017. 8. 13. 17:00 HARTA SE SOLTVADKERTI TE
  2017. 8. 13. 17:00 KALOCSAI FC KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 8. 13. 17:00 KECEL FC LAJOSMIZSEI VLC
2 2017. 8. 19. 17:00 KECSKEMÉTI LC KFT. FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 8. 19. 17:00 KUNSZÁLLÁS SE AKASZTÓ FC
  2017. 8. 19. 17:00 SOLTVADKERTI TE BÁCSALMÁSI PVSE
  2017. 8. 19. 17:00 KISKŐRÖS LC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
  2017. 8. 19. 17:00 JÁNOSHALMI FC KECEL FC
  2017. 8. 19. 17:00 LAJOSMIZSEI VLC KALOCSAI FC
3 2017. 8. 26. 17:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK SOLTVADKERTI TE
  2017. 8. 26. 17:00 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 8. 27. 17:00 AKASZTÓ FC LAJOSMIZSEI VLC
  2017. 8. 27. 17:00 BÁCSALMÁSI PVSE HARTA SE
  2017. 8. 27. 17:00 KALOCSAI FC JÁNOSHALMI FC
  2017. 8. 27. 17:00 KECEL FC KISKŐRÖS LC
4 2017. 9. 2. 16:30 SOLTVADKERTI TE KECEL FC
  2017. 9. 2. 16:30 HARTA SE KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
  2017. 9. 2. 16:30 KISKŐRÖS LC KALOCSAI FC
  2017. 9. 2. 16:30 LAJOSMIZSEI VLC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 9. 3. 16:30 KUNSZÁLLÁS SE KECSKEMÉTI LC KFT.
  2017. 9. 3. 16:30 JÁNOSHALMI FC AKASZTÓ FC
5 2017. 9. 9. 16:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK BÁCSALMÁSI PVSE
  2017. 9. 9. 16:30 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC JÁNOSHALMI FC
  2017. 9. 9. 17:00 KECSKEMÉTI LC KFT. LAJOSMIZSEI VLC
  2017. 9. 10. 16:30 AKASZTÓ FC KISKŐRÖS LC
  2017. 9. 10. 16:30 KALOCSAI FC SOLTVADKERTI TE
  2017. 9. 10. 16:30 KECEL FC HARTA SE
6 2017. 9. 16. 16:00 SOLTVADKERTI TE AKASZTÓ FC
  2017. 9. 16. 16:00 LAJOSMIZSEI VLC KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 9. 17. 16:00 BÁCSALMÁSI PVSE KECEL FC
  2017. 9. 17. 16:00 HARTA SE KALOCSAI FC
  2017. 9. 17. 16:00 KISKŐRÖS LC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 9. 17. 16:00 JÁNOSHALMI FC KECSKEMÉTI LC KFT.
7 2017. 9. 23. 16:00 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC SOLTVADKERTI TE
  2017. 9. 23. 17:00 KECSKEMÉTI LC KFT. KISKŐRÖS LC
  2017. 9. 24. 16:00 KUNSZÁLLÁS SE JÁNOSHALMI FC
  2017. 9. 24. 16:00 AKASZTÓ FC HARTA SE
  2017. 9. 24. 16:00 KALOCSAI FC BÁCSALMÁSI PVSE
  2017. 9. 24. 16:00 KECEL FC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
8 2017. 9. 30. 16:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KALOCSAI FC
  2017. 9. 30. 16:00 SOLTVADKERTI TE KECSKEMÉTI LC KFT.
  2017. 10. 1. 16:00 BÁCSALMÁSI PVSE AKASZTÓ FC
  2017. 10. 1. 16:00 HARTA SE FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 10. 1. 16:00 KISKŐRÖS LC KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 10. 1. 16:00 JÁNOSHALMI FC LAJOSMIZSEI VLC
9 2017. 10. 7. 15:00 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC BÁCSALMÁSI PVSE
  2017. 10. 7. 15:00 LAJOSMIZSEI VLC KISKŐRÖS LC
  2017. 10. 7. 17:00 KECSKEMÉTI LC KFT. HARTA SE
  2017. 10. 8. 15:00 KUNSZÁLLÁS SE SOLTVADKERTI TE
  2017. 10. 8. 15:00 AKASZTÓ FC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
  2017. 10. 8. 15:00 KALOCSAI FC KECEL FC
10 2017. 10. 14. 15:00 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 10. 14. 15:00 SOLTVADKERTI TE LAJOSMIZSEI VLC
  2017. 10. 15. 15:00 BÁCSALMÁSI PVSE KECSKEMÉTI LC KFT.
  2017. 10. 15. 15:00 HARTA SE KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 10. 15. 15:00 KECEL FC AKASZTÓ FC
  2017. 10. 15. 15:00 KISKŐRÖS LC JÁNOSHALMI FC
11 2017. 10. 21. 14:30 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC KECEL FC
  2017. 10. 21. 14:30 LAJOSMIZSEI VLC HARTA SE
  2017. 10. 21. 16:30 KECSKEMÉTI LC KFT. KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
  2017. 10. 22. 14:30 KUNSZÁLLÁS SE BÁCSALMÁSI PVSE
  2017. 10. 22. 14:30 AKASZTÓ FC KALOCSAI FC
  2017. 10. 22. 14:30 JÁNOSHALMI FC SOLTVADKERTI TE
12 2017. 10. 28. 14:30 KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK KUNSZÁLLÁS SE
  2017. 10. 28. 14:30 SOLTVADKERTI TE KISKŐRÖS LC
  2017. 10. 29. 13:30 BÁCSALMÁSI PVSE LAJOSMIZSEI VLC
  2017. 10. 29. 13:30 HARTA SE JÁNOSHALMI FC
  2017. 10. 29. 13:30 KALOCSAI FC FADDIKORR-KISKUNHALASI FC
  2017. 10. 29. 13:30 KECEL FC KECSKEMÉTI LC KFT.
13 2017. 11. 4. 13:30 FADDIKORR-KISKUNHALASI FC AKASZTÓ FC
  2017. 11. 4. 13:30 LAJOSMIZSEI VLC KISKUNFÉLEGYHÁZI HTK
  2017. 11. 4. 15:30 KECSKEMÉTI LC KFT. KALOCSAI FC
  2017. 11. 5. 13:30 KUNSZÁLLÁS SE KECEL FC
  2017. 11. 5. 13:30 KISKŐRÖS LC HARTA SE
  2017. 11. 5. 13:30 JÁNOSHALMI FC BÁCSALMÁSI PVSE