Menetrend (KI)

Férfi Ifjúsági III. osztály Dél-Nyugat
 
 
2017. szeptember 23. szombat
16:00   Rinyamenti KC   – Mecsek Takarék SE    
16:00   Kalocsai KC   – Bácska SZSE    
16:00   Hőgyészi SC   – PEAC    
 
2017. szeptember 24. vasárnap
11:00   Bajai KSE   – MK Pelikán-Siklós KC    
14:00   Bácsalmási PVSE   – Georgikon DSE    
16:00   Paksi Kézilabda SE   – Nagykanizsai Izzó SE    
 
2017. szeptember 29. péntek
16:00   Nagykanizsai Izzó SE   – Bácsalmási PVSE    
17:00   Bácska SZSE   – Rinyamenti KC    
 
2017. szeptember 30. szombat
13:45   Georgikon DSE   – Kalocsai KC    
16:00   MK Pelikán-Siklós KC   – Hőgyészi SC    
 
2017. október 1. vasárnap
11:00   PEAC   – Paksi Kézilabda SE    
14:00   Mecsek Takarék SE   – Bajai KSE    
 
2017. október 7. szombat
14:00   Rinyamenti KC   – Georgikon DSE    
16:00   Kalocsai KC   – Nagykanizsai Izzó SE    
16:00   Hőgyészi SC   – Bajai KSE    
 
2017. október 8. vasárnap
11:00   Bácsalmási PVSE   – PEAC    
14:00   Mecsek Takarék SE   – Bácska SZSE    
16:00   Paksi Kézilabda SE   – MK Pelikán-Siklós KC    
 
2017. október 14. szombat
15:00   Nagykanizsai Izzó SE   – Rinyamenti KC    
15:00   Georgikon DSE   – Bácska SZSE    
16:00   Hőgyészi SC   – Mecsek Takarék SE    
16:00   MK Pelikán-Siklós KC   – Bácsalmási PVSE    
 
2017. október 15. vasárnap
11:00   PEAC   – Kalocsai KC    
16:00   Bajai KSE   – Paksi Kézilabda SE    
 
2017. október 20. péntek
17:00   Bácska SZSE   – Nagykanizsai Izzó SE    
 
2017. október 21. szombat
14:00   Rinyamenti KC   – PEAC    
16:00   Kalocsai KC   – MK Pelikán-Siklós KC    
 
2017. október 22. vasárnap
12:00   Bácsalmási PVSE   – Bajai KSE    
14:00   Mecsek Takarék SE   – Georgikon DSE    
16:00   Paksi Kézilabda SE   – Hőgyészi SC    
 
2017. november 4. szombat
15:00   Nagykanizsai Izzó SE   – Georgikon DSE    
16:00   Hőgyészi SC   – Bácsalmási PVSE    
16:00   MK Pelikán-Siklós KC   – Rinyamenti KC    
 
2017. november 5. vasárnap
11:00   PEAC   – Bácska SZSE    
16:00   Paksi Kézilabda SE   – Mecsek Takarék SE    
16:00   Bajai KSE   – Kalocsai KC    
 
2017. november 10. péntek
17:00   Bácska SZSE   – MK Pelikán-Siklós KC    
 
2017. november 11. szombat
14:00   Rinyamenti KC   – Bajai KSE    
15:00   Georgikon DSE   – PEAC    
16:00   Kalocsai KC   – Hőgyészi SC    
 
2017. november 12. vasárnap
14:00   Mecsek Takarék SE   – Nagykanizsai Izzó SE    
16:00   Bácsalmási PVSE   – Paksi Kézilabda SE    
 
2017. november 18. szombat
16:00   Hőgyészi SC   – Rinyamenti KC    
 
2017. november 19. vasárnap
11:00   PEAC   – Nagykanizsai Izzó SE    
13:00   Bácsalmási PVSE   – Mecsek Takarék SE    
14:00   Paksi Kézilabda SE   – Kalocsai KC    
15:00   MK Pelikán-Siklós KC   – Georgikon DSE    
16:00   Bajai KSE   – Bácska SZSE    
 
2017. november 24. péntek
17:00   Bácska SZSE   – Hőgyészi SC    
 
2017. november 25. szombat
14:00   Rinyamenti KC   – Paksi Kézilabda SE    
15:00   Nagykanizsai Izzó SE   – MK Pelikán-Siklós KC    
15:00   Georgikon DSE   – Bajai KSE    
16:00   Kalocsai KC   – Bácsalmási PVSE    
 
2017. november 26. vasárnap
14:00   Mecsek Takarék SE   – PEAC    
 
2017. december 2. szombat
16:00   Kalocsai KC   – Mecsek Takarék SE    
16:00   Bácsalmási PVSE   – Rinyamenti KC    
16:00   Hőgyészi SC   – Georgikon DSE    
 
2017. december 3. vasárnap
15:00   MK Pelikán-Siklós KC   – PEAC    
16:00   Paksi Kézilabda SE   – Bácska SZSE    
16:00   Bajai KSE   – Nagykanizsai Izzó SE    
 
2017. december 8. péntek
17:00   Bácska SZSE   – Bácsalmási PVSE    
 
2017. december 9. szombat
14:00   Rinyamenti KC   – Kalocsai KC    
15:00   Nagykanizsai Izzó SE   – Hőgyészi SC    
 
2017. december 10. vasárnap
11:00   PEAC   – Bajai KSE    
14:00   Mecsek Takarék SE   – MK Pelikán-Siklós KC    
15:00   Georgikon DSE   – Paksi Kézilabda SE