Kalocsai KC 24 – 27 Bácsalmási PVSE | Női kézilabda

Posted on Posted in Hírek, Kézilabda

A Bácsalmási PVSE (2.) női felnőtt kézilabda csapata  2017.11.18án szombaton Kalocsán (3.) lépett pályára, ahol igen kemény mérkőzésre számított mindenki, ugyanis amennyiben csapatunk győzelemmel zárja a megmérettetést, úgy még jobban bebiztosítjuk a helyünket a tabella 2 fokán.

Az első félidőt egygólos különbséggel a megnyertük, az eredmény ekkor 12-13 volt. Küzdelmes, hajtós második félidőre lehetett számítani, ami be is következett. Csapatunk állta a sarat és további gólokkal 27-24-re megnyerte a találkozót! A haza gólfelelősök ismét hozták a “kötelezőt”, ugyanis KOMENDA DAJANA 15 valamint ROTHPFLUG SANELA 7 találattal végzett.

Csapatok:

Kalocsai KC: Deák Mariann – Perity Viktória – Bómancz Bianka – Deák Nóra . Alföldi Babett – Szvétek Krisztina – Szabadi Izabella – Holló Bettina – Deák-Kósa Anabell – Tóth Gabriella – Fábián Emőke – Barth Zsófia – Kiri Mónika – Bors Ramóna
Vezetőedző: Kolcsi János

Bácsalmási PVSE: Hankószki Fanni(1) – Horváth Szonja – Juhász Adél – Komenda Dajana(15) – Laczi Viktória – Madarász Dóra(1) – Madarász Viktória – Malik Eszter – Piukovics Nóra – Rothpflug Sanela(7) – Rudics Zsuzsanna(3) – Schneider Petra – Wettstein Léna